Trendy v nakupování s Glami

Glami je virtuální vyhledávač oděvů a doplňků. Jeho zakladatelé intenzivně pracují na tom, aby svým zákazníkům dokázali nabídnout přesně to, co potřebují. Proto se věnují i výzkumům nákupního chování Čechů.

Portál Glami tak například zjistil, že výrazně do nakupovacích zvyklostí zasáhla pandemie. Nakupovat zboží přes internet začali více taktéž muži. Některé druhy oblečení ovšem „táhnou“ víc než jiné. Obtížnější jsou z hlediska pořízení online pro zákazníky hlavně džíny, boty a spodní prádlo.

Vlivem pandemie se také nakupující více uchýlili k pohodlí. Ve zvýšené míře proto začali nakupovat hlavně spodní prádlo a oblečení na doma. Pohodlné oblečení však v současné době vládne i klasickému oblečení „na ven“.

Jednoznačně popřít nelze inspiraci sportovním stylem. Nosí se tak mikiny i teplákové soupravy, ale i mnohými z duše nenáviděné legíny.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o nejkrásnějších krystalech na světě nebo jaké informace nám odhalí runy.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram